Hakkımızda

KUKUROGLU TEKSTİL

2008 yılında Kukuroğlu Kimya Tekstil Pazarlama Dış Ticaret olarak kurulmuştur. 2015 yılında yatırımlarına ağırlık vererek üretim bandını oluşturmuştur. Pazarlamasını yapmış olduğu microfiber bezlerin üretimi yapmaya başlamıştır. İlk olarak iz ve leke bırakmayan cam bezleri üreterek sektördeki gücünü göstermiştir.

2017 yılında pazarlama operasyonunu kapatıp sadece üretime ağırlık vermiş, son teknoloji üretim ekipmanları ile tam entegre bir tesis olma yolunda ilerlemiştir.

Firmamız Silver Home, Technolog markaları ile sektörde 40 farklı ürün ile lider konuma gelmiştir. Marka ürünlerimizin yanında private label üretimlerde gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük üreticisi olma yolunda başarıya ulaşmıştır.

2020 yılında yatırımlarına ağırlık vererek boyahane tesisini de büyesine dahil etmiştir. İplikten tam mamüle kadar yapılan tüm işlemler entegre tesislerimizde gerçekleştirilmeye başlamıştır.

Üretim hattımızda bulunan tüm makinelerin yapımı ve bakımı olmak üzere tüm işlemler alanında uzman teknik kadromuz ile yürütülmektedir. Tesislerimizin tümü tam otomasyon ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Bu sayede hızlı üretim bandı oluşturmakta ve meydana gelebilecek tüm hataların önüne geçmiş bulunmaktayız.

10.000m2 alanda üretim, konfeksiyon, paketleme bölümümüz yer almaktadır. 4000m2 boyahane bölümü ile üretim kapasitemiz aylık 10 Milyon adet microfiber bez, 450 ton kumaş üretimine ulaşmıştır.

Silver Home markamız ile iç ve dış pazarda üretim ve satışımızı gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda dünya çapında birçok markanın ana tedarikçisi olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Misyon

Dünya üzerindeki en kaliteli ürünü üreten bir firma olarak, zengin ürün yelpazemiz ile hızlı üretim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini korumayı kendimize misyon edinmekteyiz.

Vizyon

Silver Home markamızın Türkiye ve dünya üzerinde kendini kanıtlamış tek marka olmayı kendimize vizyon edinmekteyiz.

Dünyanın en kaliteli bezlerini sizler için üretiyoruz..