Universal Temizlik Bezleri

Universal Temizlik Bezi

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmiştir. 350GSM ağırlığındadır. Kısa hav boyu sayesinde hem kurulama hemde temizleme yapılabilmektedir. Cam yüzeyler hariç diğer tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Özel teknoloji boyama ile üretilerek kullanım kalitesi üst seviyede sunulmaktadır.  Mat bir görünüme sahiptir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde her türlü kirli noktada rahatlıkla kullanılabilir. 40x40cm ve 50x70cm ebatlarında 4 farklı renkte üretilmektedir. Talep doğrutusunda farklı ebat ve renk seçeneklerinde üretim gerçekleştirilebilir.

Universal Kareli Temizlik Bezi

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmektedir.  320GSM ile  380GSM ağırlığında üretilmektedir. Özel örme tekniği ile desen oluşturulmuştur. Özel boyama tekniği kullanılarak poliamid daha aktif hale getirilmektedir. Oldukça yüksek su çekme özelliği ve çabuk kuruyan yapısı vardır. 8 farklı ebatta üretim yapılmaktadır. Özel üretim talepleri için farklı renk ve boyutta üretimler gerçekleştirebilmekteyiz.

Universal Temizlik Bezi (Parlak)

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmiştir. 350GSM ağırlığındadır. Kısa hav boyu sayesinde hem kurulama hemde temizleme yapılabilmektedir. Cam yüzeyler hariç diğer tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Özel teknoloji boyama ile üretilerek kullanım kalitesi üst seviyede sunulmaktadır.  Parlak bir görünüme sahiptir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde her türlü kirli noktada rahatlıkla kullanılabilir. 40x40cm ve 50x70cm ebatlarında 4 farklı renkte üretilmektedir. Talep doğrutusunda farklı ebat ve renk seçeneklerinde üretim gerçekleştirilebilir.

Universal Temizlik Bezi (Zebra)

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmiştir. 350GSM ağırlığındadır. Baskılı olarak üretilmeltedir.  Kısa hav boyu sayesinde hem kurulama hemde temizleme yapılabilmektedir. Cam yüzeyler hariç diğer tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde her türlü kirli noktada rahatlıkla kullanılabilir. 40x40cm ve 50x70cm ebatlarında üretilmektedir. Talep doğrutusunda farklı ebat ve renk seçeneklerinde üretim gerçekleştirilebilir.

Yüksek Ürün Kalitesi
Müşteri Odaklı Üretim
Zengin Ürün Çeşidi
Farklı Teslimat Seçeneği

Universal Temizlik Bezleri

Temizlik Bezi;

Temizlik bezi grubumuzun iddalı ürünlerinden olan universal, diğer bir adıyla genel temizlik bezi olarak geçmektedir. Bu ürün grubumuz tüm yüzeylerde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda hem kurulama amaçlı hemde temizleme amaçlı kullanılabilir. Üretimlerimizde yüksek kalite standartlarını ortaya koymaktayız. Kirli yüzey, cam yüzey, metal yüzey, ıslak zeminler ve daha birçok alanda kullanılabilir.Üretimini gerçekleştirdiğimiz ile bezlerimiz bir çok farklı seçenek sunmaktayız.

Canlı renkleri ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Evlerimizde, işyerlerimizde, araçlarımızda olmazsa olmaz dediğimiz bir üründür. Bu grubun en avantajlı tarafı birçok yüzeyde ve alanda kullanılabilmesidir.

Farklı hav boyları ve farklı gramajlarda üretimi yapılabilmektedir. Özel talepler için istenilen renk, gramaj, boyut üretimi yapılabilmektedir. Standar üretimlerimizin yanında private label olarakta üretimi yapılabilmektedir.

Ürünlerimize kullanıcı olarak ulaşabilmek için https://www.temizlikbezi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.