Cam Bezleri

Premium Cam Bezleri

300GSM ağırlığında %80 Polyeser %20 poliamid ipliğinden üretilmektedir. Cam, ayna ve buna benzer tüm yüzeylerde yüksek performans gösteren bir üründür. Leke ve iz bırakmayan yapısı ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. 3 farklı ebatta üretimi yapılırken özel ebat isteyen müşterilerimizin taleplerini de üretebilmekteyiz. Microfiber olmasından kaynaklı toz ve kirleri içine hapseder. Kolay temizlenebilir ve çabuk kuruyan bir yapıya sahiptir.

Dekoratif Cam Bezleri

200GSM ağırlığında %80 Polyeser %20 poliamid ipliğinin karışımı ile üretilmektedir. Petek dokusu sayesinde kolay ve hızlı temizleme sağlar. İstenilen renk ve ebatlarda özel olarak üretimi yapılabilmektedir.  Cam, ayna ve buna benzer tüm yüzeylerde yüksek performans göstermektedir. Leke ve iz bırakmaz.

Baklava Desen Cam Bezleri

235 ve 300 GSM ağırlığında %80 Polyeser %20 poliamid ipliğinin karışımı ile üretilmektedir.  Müşterilerimize özel istenilen renk ve ebatlarda özel olarak üretimi yapılabilmektedir.  Baklva görünümü olmasından dolayı Baklava Desen olarak tanımlanmaktadır. Cam, ayna ve buna benzer tüm yüzeylerde yüksek performans göstermektedir. Leke ve iz bırakmaz.

Klasik Cam Bezleri

200 GSM ağırlığında %80 Polyeser %20 poliamid iplikten üretilmektedir.  Özellikle gözlük camları için kullanıldığı düşünülsede cam yüzeylerin tümünde kusursuz temizleme yapmaktadır. İnce kumaşı ve özel dokusu sayesinde hızlı kuruyan bir yapıya sahiptir. Müşteri taleplerine göre farklı ölçü, gramaj ve renklerde özel üretimler gerçekleştirilebilmektedir.

Yüksek Ürün Kalitesi
Müşteri Odaklı Üretim
Zengin Ürün Çeşidi
Farklı Teslimat Seçeneği