Kurulama Bezleri

Mayer Kurulama Bezleri Middle

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmektedir.  165GSM ile  235GSM ağırlığında ürettiğimiz mayer middle serisi olarak 8 farklı ebatta üretimlerimiz mevcuttur. Özel boyama tekniği kullanılarak poliamid daha aktif hale getirilmektedir. Bu özellik ürünün yüksek su çekme özelliğini arttırmaktadır. Mayer grubumuz kurulma bezleri olarak üretilmekte ve her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüzey üzerini çizmez ve hızlı kurulama yapar. Özel talepler doğrultusunda farklı renk seçenekleri ve boyutlar üretilebilmektedir.

Mayer Kurulama Bezleri High

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmektedir.  265GSM ile  320GSM ağırlığında ürettiğimiz mayer high serisi, dolgun yapısı ve güçlü kurulaması ile ev ve işyerlerinde tercih edilen ürünler arasındadır. Özel boyama tekniği kullanılarak poliamid daha aktif hale getirilmektedir. Bu özellik ürünün yüksek su çekme özelliğini arttırmaktadır. Özel üretim talepleri için farklı renk ve boyutta üretimler gerçekleştirebilmekteyiz.

Mayer Kurulama Bezleri Maxi

%80 polyester %20 poliamid ipliğinden üretilmektedir.  360GSM ile  440GSM ağırlığında üretilmektedir. Yüksek gramajı sayesinde hem ev tipi hemde endstriyel olarak kullanıma uygun bir üründür.  Özel boyama tekniği kullanılarak poliamid daha aktif hale getirilmektedir. Oldukça yüksek su çekme özelliği ve çabuk kuruyan yapısı vardır. 8 farklı ebatta üretim yapılmaktadır. Özel üretim talepleri için farklı renk ve boyutta üretimler gerçekleştirebilmekteyiz.

Yüksek Ürün Kalitesi
Müşteri Odaklı Üretim
Zengin Ürün Çeşidi
Farklı Teslimat Seçeneği